Monthly Archives: Січень 2016

В українських селищах триває декомунізація. Меджибіж повертає історичне обличчя

На вимогу українського закононодавства відносно декомунізації українських топонімів, свої пропозиції з приводу назви вулиць історичного центру Меджибіжа запропонували місцевим депутатам науковці розташованого в межах селища Державного історико-культурного заповідника.

Про це повідомляє Інформаціне агентство “Поряд з вами” з посиланням на прес-службу ДІКЗ “Межибіж”.

Андрій ДІДЕНКО: Правосуддя все ж таки існує, нажаль з затримкою. Прокуратура ж обурює своєю бездіяльністю

23 грудня 2015 року колегія суддів апеляційного суду міста Києва під головуванням судді Балацької Галини Олександрівни ухвалила рішення, яким троє осіб, що фактично восьмий рік перебували під вартою в Лук’янівському СІЗО міста Київ, було змінено міру запобіжного заходу на домашній арешт.

Громадяни України Дорохов, Лепешкін і Яланський були засуджені Шевченківським районним судом міста Київа до довічного терміну позбавлення волі за скоєння злочину, передбаченого ч.2 ст.115 КК України (умисне вбивство двох і більше осіб).

Близько двох років троє хлопців перебували в статусі засуджених до довічного позбавлення волі і переживали нестерпні моральні і матеріальні страждання. Апеляційним судом рішення Шевченківського суду було скасовано, також була змінена кваліфікація злочину з статті 115 КК України – довічного позбавлення волі, на ст.194 – умисне знищення, або пошкодження майна. Максимальна санкція останньої кваліфікації передбачає покарання у вигляді 10 років позбавлення волі.